Restaurace ASTRON

Admin

postavena v roce 1993, s cílem oslovit širokou veřejnost svojí nabídkou služeb, s důrazem na kvalitu, množství a spokojenost zákazníka.

Útulné prostředí restaurace s možností posezení v boxech, Vám poskytne soukromí při obědě či romantické večeři. Naše rozmanitá nabídka české i mezinárodní kuchyně uspokojí i jazýčky nejnáročnějších gurmánů.

Vybrat si můžete také z pestré nabídky denního menu, vždy připraveného z čerstvých surovin.

Pro Vás i Vaše přátele máme připraven mimo jiné výběr z pěti druhů piva - aktuální nabídku a akce sledujte na našich Facebookových stránkách.

Druhá místnost, koncipovaná jako separé salonek v anglickém klubovém stylu, je nekuřácká, plně klimatizována, vybavena barem i tanečním miniparketem.

Se svojí kapacitou 70 míst je salonek ideálním místem pro firemní akce, prezentace či školení (možnost zapůjčení dataprojektoru).

Rádi zde pro Vás připravíme rodinné oslavy, narozeninová párty, soukromé večírky, rauty apod.

Během příjemného posezení u stylového baru Vám nabídneme rozmanitou nabídku nápojů - od nejkvalitnějších Whisky a Bournonů až po širokou paletu značkových vín z naší vinotéky. Za vyzkoušení stojí zejména kvalitní odrůdová vína našeho dlouholetého dodavatele - Vinařství Lechovice.

V letních měsících příjde vhod osvěžení na prostorné, zastíněné záhrádce. Živý plot zaručuje pohodu a soukromí před zraky kolemjdoucích.

Zahrádka je rovněž oblíbenou zastávkou cykloturistů a v horkých letních dnech zde rádi napojíme i Vaše čtyřnohé miláčky.

Na našich Facebook stránkách sledujte různé akce, které pro vás připravujeme, včetne tradičního letního grilování.

Za dobu existence naší restaurace, nás navštívila spouta významných osobností.

Velice si považujeme osobní návštěvu mistra a jeho vyjádření spokojenosti. :)

  • Josef Vojkůvka
    01.03.2017

    Spolu s kolektivem zaměstnanců se těšíme na Vaši návštěvu!